Naše firma je součástí sítě INSIA – největší sítě pojišťovacích makléřů v ČR. To je výhodné i pro vás. Podívejte se proč.

5 důvodů spolupráce se sítí Insia

1. Výhodné podmínky pro naše klienty

Díky tomu, že patříme do velké sítě Insia, máme přístup k produktům všech pojišťoven a díky velikosti a síle Insie získáme pro klienty vždy velmi výhodné podmínky.

 

 

2. Spolupráce se specialisty

Jako specialisté na pohledávky bychom si netroufli pojišťovat provoz třeba v továrně na chemickou výrobu. Řešení máme opět díky Insii. Vždy máme možnost požádat o spolupráci kolegu, který je v daném oboru odborník. Klient tak dostane produkt přesně podle svých potřeb a za skvělých podmínek. 

3. Aktuální informace a administrativní podpora

Pravidelné proškolování v oblasti pojistných produktů, změn v zákonech atd. nás udržuje stále v obraze. Ceníme si také administrativní podpory v oblasti správy smluv a zajištění aktuálních informací z pojišťoven nebo ČNB. 

4. Součást největší síly na trhu

INSIA spolupracuje se společností Marsh. Společně jsou největší silou na trhu zprostředkování pojištění v České republice a na Slovensku. Marsh se specializuje na velká podnikatelská rizika, zatímco klienti makléřů sítě INSIA jsou zejména občané, živnostníci, menší a střední firmy. Toto spojení nám umožňuje účastnit se mezinárodních pojišťovacích programů a kooperovat se zahraničními makléři. 

5. SPOLEHLIVÝ PARTNER PO BOKU

V Insii máme prostě silného partnera, který nás jistí. A my si můžeme dovolit využívat všechny výhody malé firmy. Hlavně pružnost a osobní přístup.

Kontaktujte nás

Rádi se s vámi setkáme a vysvětlíme vám vše, co vás zajímá kolem pojištění. Vysokých poplatků se bát nemusíte. Naše služby jsou zdarma, jsme totiž placeni z provizí pojišťoven.

  • Robert Čapka
  • +420 773 981 516
  • robert.capka@insia.com